Дизайн-проект

Дизайн-проект інтер`єру.

1 Етап :

Виїзд на об`єкт та обміри приміщень. Обмірний план до реконструкції об`єкту. Кілька варіантів функціонального зонування та планувальних рішень. План-схема розташування меблів. Узгодження побажань замовника, формування технічного завдання. Узгодження остаточного варіанту функціонального зонування, планувальних рішень та розташування меблів 3D Візуалізація майбутнього інтер`єру. ( 2-4 ракурси на кожне приміщення зможливістю 2-х разової поправки)

2 Етап :

Узгодження візуалізацій інтер`єру. Підбір матеріалів ( плитка, паркет/паркетна дошка/ламінат, плінтус, підвіконники, сантехніка, шпалери та гардини, меблі, декор, предмети освітлення, вимикачі, двері та інше. Робоча документація : – План до реконструкції – План демонтажу -План встановлення перегородок – План після реконструкції – План-схема дверних проємів та відкривання дверей – План-схема влаштування підлогових покриттів, з визначенням рівнів.

Розрахунок к-сті матеріалу. – План-схема влаштування плінтусу. Розрахунок метражу плінтусу. -План-схема розташування приладів опалення та зонування підігріву підлоги. – План стель з перерізами. – План влаштування декоративних елементів по стелі.( за необхідності). – Розгортки стін з влаштуванням декоративних елементів.( за необхідності) -Розгортки стін з розташуванням меблів. -План-схема розташування освітлення, вмикачів та розеток, домофону, інтернету, телебачення. -План-схема вмикання приладів освітлення по зонах. -План-схема розташування кондиціонерів. -План-схема оздоблення стін з специфікацією матеріалів. -План-схема розташування сантехнічного устаткування. -Розгортки стін з розташуванням сантехнічного устаткування. -План та розгортки стін з розкладкою плитки по санвузлах. -Специфікації по освітленню, сантехніці, меблях, оздоблювальних матеріалах.

 

 Авторський супровід реалізації проекту.

Авторський супровід реалізації проекту. 3-4 виїзди на об`єкт площею до 100 м.кв (входять в дизайн-проект). Подальший авторський супровід реалізації проекту оплачується додатково за домовленістю. Виїзд на об`єкт в межах міста 200 грн. За межами міста 200 грн. + транспортні витрати. Оплата відбувається перед кожним з 2-х етапів роботи над проектом. 1 етап 50% від загальної вартості проетку та 50% 2 етап (після підписання акту виконаних робіт по 1-му етапу).