Ретельно продуманий дизайн інтер’єру офісу дозволяє виконати дві основних умови створення сучасної робочої атмосфери – зручність і максимальний комфорт для співробітників, а також солідність, яка підвищує імідж і допомагає сформувати уявлення про діяльність, рівень компанії. Розуміючи важливість інтер’єрного оформлення офісного приміщення, наша студія дизайну HG Interior Design пропонує професійний комплексний підхід та оптимальне рішення поставленого клієнтом завдання.

Дизайн для офісних приміщень підбирається згідно з індивідуальною корпоративною культурою. Ретельне планування приміщень, вибір кращої кольорової гами, зручних і функціональних меблів, ергономічного освітлення – все це обов’язково входить в індивідуальний проект офісу, бізнес-центру. Ви можете замовити дизайн офісу, який буде включати ескізи, креслення, схеми, візуалізацію, авторський нагляд.

Завданням дизайнера, який буде створювати для вас дизайн офісу, є таке планування простору, що забезпечує:

 • максимальну зручність для персоналу;
 • чітке дотримання корпоративного стилю;
 • дохідливе інформування відвідувачів, клієнтів, партнерів відносно напрямку діяльності компанії.

Робота над ескізами починається після огляду приміщення, обмірів, обговорення всіх нюансів з клієнтом, затвердження технічного завдання. Ви можете замовити розробку оформлення для всіх приміщень в офісі або виключно дизайн кабінету для керівника, співробітників керуючої ланки.

Дизайн інтер’єру офісу у Львові

Сучасний дизайн інтер’єру офісу може бути виконаний в будь-якому стилі, що вам подобається – хай-тек, лофт, скандинавський, мінімалізм. Основні етапи роботи над проектом включають:

 1. Планування офісних приміщень, функціональне зонування простору згідно з побажаннями замовника, особливостями внутрішнього устрою компанії, кількістю працівників, які повинні постійно знаходитись в офісі;
 2. Обрання кольорової гами, стильового напрямку;
 3. Підбір меблів, розташування предметів меблювання, розстановку необхідного технічного обладнання;
 4. Підбір приладів штучного освітлення;
 5. Обрання матеріалів для оздоблення стін, стелі, підлоги;
 6. Вибір декору у відповідності до корпоративного стилю;
 7. Планування дверних і віконних отворів.

Загальний інтер’єр офісу формується у відповідності до всіх вимог клієнта і забезпечує створення кращої атмосфери, що сприяє підвищенню працездатності, результативності роботи кожного співробітника. Серед переваг проектів від фахівців нашої студії слід відзначити:

 • комплексний підхід, який позбавляє наших замовників від зайвих проблем і витрат. Ми обов’язково супроводжуємо процес від створення ескізів до реалізації проекту;
 • висока якість, що гарантується кваліфікацією дизайнерів і архітекторів, а також офіційним договором;
 • врахування в кресленнях, схемах всіх нюансів, можливість корегування в ході ремонтних робіт;
 • доступна ціна на дизайн офісного приміщення будь-якої складності;
 • дотримання затвердженого переліку робіт і бюджету.

Сучасний дизайн інтер’єру офісних приміщень

Яким може бути дизайн офісних приміщень в сучасному виконанні? Наші фахівці виконують розробку оформлення інтер’єру, яке буде відтворювати обраний стиль у відповідності до корпоративних кольорів. Також ми пропонуємо оригінальні рішення, що можуть включати:

 1. ергономічне зонування простору для ресепшн, кімнати для переговорів, кімнати відпочинку або прийому їжі, робочих кабінетів;
 2. раціональне розміщення меблів, оргтехніки таким чином, щоб було зручно для кожного працівника;
 3. організацію освітлення з застосуванням природних та штучних джерел (великі вікна, вбудовані, настінні, підвісні, підлогові світильники);
 4. підбір декору (ексклюзивні статуетки, арт-об’єкти, картини і фото, вази, годинники, кімнатні квіти, акваріуми);
 5. унікальний і зручний дизайн кабінету для керівництва.

Створюючи інтер’єр офісу, наші фахівці використовують кращі схеми розміщення меблів і освітлення, трендові тенденції і сучасні технології встановлення офісного обладнання. Тому кожен проект є оптимізацією ваших побажань на вищому рівні з можливістю повної реалізації всіх ідей. Головними перевагами запропонованого співробітництва з HG Interior Design є:

 • досвідченість і професіоналізм нашої команди;
 • доступні ціни на створення проектів будь-якої складності;
 • оперативність розробки проектів з обов’язковим дотриманням узгоджених термінів;
 • гарантована якість, що підтверджується наявністю ліцензії, а також офіційним договором, що укладається з клієнтом;
 • комплексні послуги.

Замовити дизайн офісу від студії HG Interior Design

В нашій студії HG Interior Design ви можете замовити дизайн офісу, житлового приміщення, або ресторану у зручний час. Для цього достатньо зв’язатися з нашими менеджерами через онлайн заявку, наявною на сайті, або по телефону. Ми домовимося про зустріч для попереднього обговорення всіх нюансів, огляду об’єкту, здійснення необхідних замірів, розробки технічного завдання на дизайн офісу.

Завдяки наявності досвіду і високої кваліфікації наших спеціалістів, студія дизайну HG Interior Design для кожного клієнта пропонує індивідуальний інтер’єр, оригінальний декор, кольорову гаму, що відповідає корпоративному стилю, а також сприяє підвищенню працездатності. Вже зараз ви можете отримати професійну консультацію або додаткову інформацію стосовно дизайну для вашого офісу.