Вам потрібно зручно і з комфортом облаштувати нове житло або ви бажаєте покращити наявний інтер’єр в вашій квартирі? Тоді рекомендуємо скористатися вигідними пропозиціями від нашої студії HG Interior Design і замовити дизайн інтер’єру від провідних фахівців на кращих умовах, з гарантією отримання оригінального і зручного оформлення всіх приміщень.

Створюючи дизайн квартир, наші спеціалісти використовують модні тенденції, популярні стильові рішення, інноваційні технології та власні креативні ідеї. Тому кожен дизайн квартири – це відтворення характеру власника і його побажань, комфортна атмосфера і висока функціональність кімнат різноманітного призначення.

Пропонуючи дизайн квартир Львів, ми не тільки надаємо можливість побачити, яким буде оформлення простору після закінчення робіт, але й створюємо всі умови для уникнення витратних помилок в процесі реалізації проектних рішень. Також ви отримуєте документацію, що містить інформацію стосовно переліку і точної кількості матеріалів, обладнання, необхідних для запланованого ремонту.

Комплексний дизайн інтер’єру квартири та ремонт під ключ

Що включає дизайн інтер’єру, який можна замовити в нашій студії? Для того, щоб повністю задовольнити потреби клієнтів, ми пропонуємо комплексний підхід з можливістю виконання наступних робіт:

 • виїзд на об’єкт для попереднього огляду, виконання вимірювань, визначення обсягу необхідних робіт, формування технічного завдання на розробку проектних документів;
 • раціональне планування простору, зонування приміщень у відповідності до призначення;
 • розробка ескізів, креслень, схем, планів;
 • 3D візуалізація, що дозволяє побачити готовий інтер’єр до старту будівельних або ремонтних робіт (оздоблення стін, стелі, підлоги, розміщення меблів, облаштування освітлення, розміщення побутової техніки, сантехніки, декорування);
 • розробка робочого проекту під дизайн квартир Львів, який включає плани демонтажу, зведення перегородок, розгортки стін і багаторівневих стель, схеми електричної проводки, схеми проходження систем кондиціонування, вентиляції, каналізації, водопостачання, теплої підлоги, опалювання та ін..

Якщо потрібно, то ми не тільки розробляємо дизайн інтер’єру квартири, але й пропонуємо ретельний авторський нагляд за реалізацією проекту. При цьому послуга може включати:

 1. виїзд дизайнера на об’єкт (кількість разів узгоджується з клієнтом);
 2. контроль процесу будівництва/ремонту;
 3. внесення змін у проектні рішення;
 4. допомогу в виборі і закупівлі матеріалів для оздоблення, меблів, сантехніки, приладів освітлення, декору;
 5. допомогу у первинному декоруванні приміщень.

Ви можете самостійно обирати, які роботи будуть включені до переліку послуги авторського нагляду. Зверніть увагу – ми співпрацюємо з надійними підрядниками, тому ви можете отримати ремонт «під ключ» разом з замовленням на створення дизайн проекту.

Замовити дизайн квартири від студії HG Interior Design

В нашій студії HG Interior Design замовити дизайн квартир, апартаментів, будинків, заміських котеджів, ви можете в зручний час. Для цього зателефонуйте нашим менеджерам або оформлюйте онлайн замовлення через сайт. Вартість проекту залежить від кількох факторів:

 • складності завдання;
 • загальної площі квартири;
 • варіанту обраного стилістичного напрямку (класичні інтер’єри коштують дорожче);
 • пакету послуг, які ви замовляєте;
 • бажаних термінів.

Ціна наших послуг є достатньо доступною, обов’язково фіксується офіційним договором і не змінюється без попереднього узгодження з клієнтом. З кожним замовником працює індивідуальний менеджер. Ви можете отримати консультації, допомогу у виборі стилю для інтер’єру вашої квартири, а також допомогу в виборі перевірених підрядників, виробників матеріалів і побутової техніки.