дизайн ресторану у львові

Дизайн ресторану

Креативний і затишний дизайн ресторану – це одна з вагомих складових успіху кожного закладу. Якщо інтре’єрне оформлення у відвідувачів викликає захват та виключно приємні почуття, то до вашого ресторану завжди раді будуть завітати постійні, а також нові гості. Наша студія HG Interior Design пропонує створити унікальний проект ресторану, що допоможе закладу знову і знову приваблювати відвідувачів.

Розробка дизайну базується на специфіці закладу. Якщо це ресторан національної кухні, то відповідно до цього підбираються елементи етнічного інтер’єру (французькі, італійські, японські, американські, грузинські, мексиканські, українські). Приналежність до обраної кухні відображається в декорі, загальній концепції.

Професійні фахівці розроблять оригінальний дизайн інтер’єру кафе або ресторану в будь-якому стилістичному виконанні. При цьому обов’язково будуть враховані всі особливості приміщення, ваші побажання та трендові тенденції. Крім того ми зможемо повністю реалізувати запропонований проект, виконуючи ретельний авторський нагляд.

Дизайн інтер’єру ресторану: що включають послуги студії

Щоб забезпечити клієнтів всіма необхідними послугами, пов’язаними зі створенням дизайну ресторанів, ми практикуємо комплексний підхід. Тому в HG Interior Design ви можете замовити проект та отримати:

 • безкоштовні консультації кваліфікованих спеціалістів;
 • розробку ескізів, 3D-візуалізацію;
 • розробку робочого проекту, який включає креслення, схеми, перелік матеріалів, обладнання;
 • авторський нагляд;
 • допомогу при купівлі меблів, предметів декору.

Зверніть увагу – вам не знадобиться шукати підрядників на виконання будівельно-монтажних робіт, тому що ми співпрацюємо з перевіреними компаніями, які мають ліцензії, команду досвідчених майстрів, необхідне обладнання і ресурси.

Замовляючи інтер’єр ресторану або дизайн для будь-якого іншого закладу громадського харчування у нас, ви можете розраховувати на якісне і швидке виконання робіт «під ключ».

Дизайн проект ресторану у Львові

Розуміючи, що інтер’єр ресторану має з першого разу вразити відвідувача, запам’ятатися і викликати бажання повернутися, наші дизайнери в процесі розробки проектів використовують кращі ідеї, оригінальні рішення, сучасні технології. Велика увага приділяється оптимальному плануванню, ергономічному розміщенню меблів, освітленню. Тому кожна робота є ексклюзивною, пропонує стильний, зручний і незабутній інтер’єр, в якому можуть бути присутні:

 • модні натуральні матеріали (для оздоблення, меблів);
 • ексклюзивний декор (статуетки, картини, фотографії, годинники, вази, арт-об’єкти);
 • камінна зала;
 • елементи живої природи;
 • оригінальне освітлення;
 • високоякісний текстиль.

Над створенням оформлення для кафе, бару, ресторану працюють не тільки провідні дизайнери, але й професійні архітектори, маркетологи, інженери-технологи. Кожна деталь підбирається з максимальною ретельністю, відповідає особливостям приміщення, обраного стилю. У разі необхідності проведення демонтажу/влаштування капітальних споруд, перегородок, стін ми попередньо консультуємося з досвідченими будівельниками.

Етапи виконання замовлення на дизайн ресторану

Основними етапами виконання замовлення є:

 1. Аналіз потреб, який дозволяє сформувати технічне завдання у відповідності до всіх вимог, індивідуальних побажань клієнта;
 2. Визначення загального стилістичного оформлення;
 3. Підбір матеріалів для оздоблення, меблів, приладів освітлення;
 4. Створення робочого проекту;
 5. Реалізація проекту з наданням послуги авторського догляду.

Співпраця починається з виїзду дизайнера на об’єкт, розмови з замовником, вимірювання приміщень. Також ми пропонуємо складання офіційного договору, який є додатковою гарантією якості. Кожен клієнт студії отримує оригінальний і вишуканий дизайн кафе, ресторану або іншого закладу громадського харчування, виконаний за всіма домовленостями, вимогами чинних будівельних норм.

Замовити дизайн ресторану від студії HG Interior Design

Вартість дизайн проекту визначається після складання технічного завдання і залежить від:

 • площі приміщень;
 • обраного стилю;
 • складності завдання;
 • комплексу послуг (розробка ескізів, розробка робочого проекту з кресленнями та специфікаціями, авторський нагляд);
 • термінів.

Після того, як ви отримаєте дизайн проект, можна складати кошторис, який визначить повну вартість оформлення інтер’єру ресторану, бару, кафе, або ж офісу. Якщо ви бажаєте, щоб всі ідеї були відтворені у максимальній точності з проектними рішеннями, то ми пропонуємо авторський нагляд, що включає:

 • виїзд дизайнера на об’єкт для пояснення креслень;
 • перевірку правильності розміщення сантехніки, побутової техніки, меблів, інших приладів, які є у проекті під дизайн інтер’єру ресторану;
 • допомогу в виборі меблів, предметів декорування, матеріалів для оздоблення під час закупівлі.

Якщо це потрібно, додатковою угодою можна передбачити ведення технічного нагляду, постачання матеріалів на об’єкт та не тільки. Щоб замовити проект і пов’язані з реалізацією вашої мрії стосовно інтер’єрного оформлення ресторану послуги, вам достатньо зв’язатися з нами у зручний час і домовитись про зустріч.

Залишити відповідь

Your email address will not be published.