Дизайн інтер’єру в стилі модерн

У 19 столітті люди перестали ставитися до інтер’єру, як до основної частини повсякденному житті. Почали копіювати елементи класичного стилю, видаючи їх за новий стиль. Великі дизайнери тих часів, які вважали інтер’єр дійсно невід’ємною частиною життя будь-якої людини, вивели для ледачих прівереда новий стиль в дизайні – модерн.

Модерн – це той стиль, який поєднує в собі дух класики і аристократизму, розкоші і високого статусу, він є уособленням престижного іміджу і відмінного смаку. Такий стиль вимагає великого простору і широкого погляду на життя. Раніше такий стиль вважався лише декоративним, як спосіб прикрасити будинок. Однак зараз він включає в себе зручність і функціональність, в будинку, оформленому в стилі модерн, в першу чергу повинно зручно жити.

У стилі модерн переважають плавні, вигнуті лінії, що підкреслюють тонкий стиль господаря. Перила та сходи виконують в цьому плані провідну роль. Також використовуються двомірні підлоги і стелі, подіуми і багаторівневий підлогу. В цей стиль добре вписуються двері Shweda. Стиль модерн дуже підійшов би для оформлення студії, так як він займає багато простору і безмежний для натхнення творчої особистості.

Незважаючи на, здавалося б, «офісні» риси модерну, такий стиль тісно пов’язаний з природою кольоровою гамою і загальної гармонією. Його відтінки повинні бути гармонійними, димчастими і м’якими. У модерні повинні переважати обсяги світла, великі арочні двері і вікна, природне освітлення. А також будинок або студію в стилі модерн непогано прикрасили б вітражі, мозаїки, природні орнаменти і натуральні матерії.

Матеріали в модерні використовуються строго дорогі і натуральні. Мармур, дерево, кераміка, шкіра, скло, камінь – все це основні складові модерну, без яких цей стиль не сильно відрізнявся б від інших. Високо цінуються в модерні вироби ручної роботи та барвисті вітражі.

Меблі модерну повинна бути з мінімумом кутів, з акуратними вигинами і обережними лініями. Шафи і столи з вітражними вставками і плетені меблі непогано б виглядали в «модернізованому» приміщенні.

Щоб створити досконалий образ приміщення в стилі модерн нерідко вдаються до щільним важким шторам і м’яким торшерами і бра, які створюють той самий інтимне освітлення, що так важливо для модерну. Дзеркала в такому будинку найкраще виглядали б овальні, в широкій рамі, картини в класичному стилі ідеально доповнили б вітальню в стилі модерн.

Залишити відповідь

Your email address will not be published.