5 доказів, чому світлодіоди кращі

Що може сучасне освітлення і які основні переваги однієї з останніх технічних новинок у світловому дизайні ? Ми склали свою думкусаме за таким освітленням майбутнє.
Останні кілька років відзначені все більш зростаючим поширенням світлодіодів в будьякому їх застосуванніУ тому числі і в дизайні інтер’єрів. Наукові дослідження змінили сам підхід до питань освітлення просторуяк громадськоготак і особистогоА виробники домоглися тогощо ці розробки стали ще доступнішими мільйонам людей.
Прийнято говоритищо стався якийсь технічний прогресякий називають навіть світлодіодним революцієюТехнічнозмінилося дуже багато чогоале і потреби користувачів теж значно зрослиУ тому числі і розуміння людейщо такехороше освітлення і яка його роль у формуванні простору.
Емоційне освітлення реалізується за рахунок двох видів освітленняпопершещо акцентуєколи приміщенняосвітлене нерівномірно і використовуються виражені контрастищо створюють ієрархію сприйняття просторуколивоно починає ділитися на об’єкти більш і менш важливіСвітло в цьому плані – дуже зручний інструменттому щораніше ці завдання вирішували в дизайні за допомогою форми і кольоруАле ці інструменти не гнучкітобто якщоумовно кажучиви пофарбували стіну в кричущий червоний колірто вона назавжди залишилася акцентомбудь тонеділя або четверзима чи осіньна все життядо тих пірпоки не набридне і ви не захочете її перефарбуватиАсвітло дає людям можливість змінювати ці акценти в просторі за лічені секундипричому не тільки окремі об’єкти, а йцілі зони.

Світлодіоди.

Не можна заперечувати той фактщо світлодіоди стали найбільш важливим факторомякий і привів до настількизначних змінМожливості світлодіодів дозволяють інтегрувати в інтер’єр кольорове освітленняІнноваційні LEDрішення часто мають функції  регулювання колірної температурищо дозволяє «грати» з інтер’єром, адаптуватиосвітлення для різних завдань, наприклад навчаннявідпочинок або зустріч гостейА більш прогресивні користувачібажають лампуяка б керувалася з iPhone.

Що ж вибирати – функціональне або декоративне освітленняВсе залежить від креативної ідеї дизайнера іпризначення кімнатиФункціональний тип освітленняякий часто називають «повсякденним», підійде в томувипадкуякщо ви хочете звільнити або зонувати простірдодати більше світлаДекоративні світильники будутьдоречніякщо вони доповнюють дизайн інтер’єру, а також якщо є потреба підкреслити характер або смакові перевагивласника.

Переваги світлодіодів.

Як у будьяких інших новинокякі застосовуються в інтер’єрі і не тількиу світлодіодів є маса позитивниххарактеристикз урахуванням яких можна вибудувати унікальну систему освітленняяка вміє за лічені секундизмінювати цілком і повністю весь навколишній простірМожливості дійсно безмежні.

1Економічність.

Основна перевага світлодіодів – економічністьтому як споживання електроенергії набагато нижченіж у звичайнихсвітильників при однаковій віддачіЕнергоефективність може досягати 90в порівнянні з лампами розжарюваннящо особливо актуально в нашій країніде тарифи ЖКГ підвищуються щорічно.

2.Термін служби.

Термін служби який виробники заявляли в перші роки появи світлодіодів на ринкустановив близько 100 000 годинПри середньому часі роботи джерел світла в будинку це 2025 роківІ коштували вони не дешево. Зараз час роботизбільшився до 20 000 годинщо вплинуло на значне зниження ціниЦе дозволило світлодіодним лампам стати більшдоступнимиАле завжди треба звертати увагу на виробникатак як недобросовісні не можуть гарантувати довгийтермін служби лампі придбання на перший погляд більш дешевих ламп може призвести до додаткових витрат інавіть стати причиною погіршення зору.

На наш поглядця перевага є спірною. Ті терміниякі заявляє виробникможна скоротитизробившитехнологію ще більш доступною за ціноюНа  рахунок цього  ми завжди ставимо запитанняякби вам запропонувализараз прийти в офіс і попрацювати на комп’ютері, якому 25 роківбули б ви задоволеніЦе абсурдно уявляти, що насвлаштує світильникякий ми використовуємо через так багато роківтому що все одно будуть з’являтися більшефективні і надійніДовгий термін служби буде корисний для освітлення  вуличного або виробничогоале вжитловому інтер’єрі це не потрібно.

3Отримання будьяких кольорів.

Коли з’явився синій світлодіодвідбулася своєрідна революціяоскільки на той момент вже існував червоний ізеленийСиній завершив стандартну схему RGBяка дозволяє генерувати практично будьякі кольори і мільйонирізних відтінківЗа цей колосальний прорив і дали Нобелівську преміюТому і стало можливо змінювати простіротримувати різну кольорову температуру або колір випромінюванняРаніше для цього використовувалисянеефективні і громіздкі кольорові фільтри.

Кольорові акценти червоного і помаранчевого відтінку заряджають енергією, зелений і фіолетовий заспокоюють, синій налаштовує на філософський лад. Уявіть, що ви можете змінювати колірне освітлення в кімнаті, не перефарбовуючи стіни. Можна вибрати один з 16 мільйонів відтінків, тим самим регулярно оновлювати інтер’єр і створювати атмосферу, відповідну до будь-якого настрою.

4Компактність.

Жодне джерело штучного освітленняне не зрівняється з світлодіодом за цим параметромСаме це дозволилостворювати такі освітлювальні приладиякі ми починаємо використовувати в побутінаприклад світлодіодну стрічку.

Компактність породила цілу тенденціюяку ми спостерігаємо як інтеграцію світла в простір і матеріали оздоблення. Перший раз ця тенденція з’явилася в 70-ті роки в Європіколи в побут увійшли низьковольтні галогенні лампиЗвпровадженням світлодіодів почалася друга хвиля використання в інтер’єрах різних систем вбудованого іприхованого освітлення.  Світло інтегрується в мебліскло і стіни – мрія фантастів стає реальністю і навіть трендом.

5Простота управління.

Світлодіоди – це цифрові джерела світлаякі можна легко зв’язати з інтелектуальною системою управлінняПричомуце працює як для домашнього просторутак і для фасадів висотних будинківСвітлодинамічне освітлення яких можназмінюватись за допомогою використання навіть планшету.

Ще однією перевагою світлодіодних ламп є екологічністьтак як вони не містять шкідливих речовинпарів ртуті ісвинцюзавдяки чому не вимагають особливої утилізаціїТакож можна відзначити відсутність тепловогоінфрачервоного і ультрафіолетового випромінюванняа також якісне світло без мерехтіння і відблисківСьогодніпоширене використання натяжних стельі тому виникає необхідність в світильниках з меншим нагріваннямЦезавдання також вирішують вбудовані світлодіодні світильникиЗавдяки просунутій системі тепловідведеннясвітлодіодні лампи не нагріваються.
останні тенденції

Однією з тенденцій в області домашнього освітлення можна назвати появу філаментних світлодіодних лампЦіджерела світлавсередині яких замість вольфрамової розташована філаментная світлодіодна «нитка». За світловомуефекту вони нагадують традиційні лампи розжарюваннящо дозволяє їм гармонійно виглядати в люстрах і іншихдекоративних світильникахПри цьому такі джерела світла мають усі переваги світлодіодівЗвична споживачевіформа філаментних LED ламп дозволяє «легше» з психологічної точки зору перейти на світлодіодне освітленняКласичний дизайн ламп робить їх привабливими не тільки коли вони горятьале і при вимкненому світлі.

Залишити відповідь

Your email address will not be published.