Послуги

Студія дизайну інтер`єрів Home-grown interior design

Якісно виконуємо дизайн-проекти та реалізовуємо інтер`єри житлових та комерційних об`єктів. Втілюємо у життя цікаві ідеї опираючись на професіоналізм, фахові знання та досвід.

На чому ми спеціалізуємось

Надаємо послуги дизайнера до яких входять: консультація , виїзд на об`єкт, 3D візуалізація інтер`єру та фасаду, розробка робочої документації, підбір матеріалів, сантехніки, меблів, текстилю та ін. по проекту, авторський супровід реалізації проекту. Ми працюємо також з клієнтами за межами м.Львова , серед яких є і іноземні представники, саме тому маємо досвід роботи в тому числі і на відстані. Звернувшись до нас Ви зможете отримати консультацію наших дизайнерів, які будуть раді відповісти на всі Ваші запитання. Студія дизайну інтер`єрів HG interior design працює виключно по схемі укладання догору із замовником, що надає Вам гарантію своєчасного та якісного виконання на кожному з етапів роботи над дизайн-проектом.

Дизайн-проект інтер`єру включає 2 етапи.

1 Етап :
Виїзд на об`єкт та обміри приміщень. Обмірний план до реконструкції об`єкту. Кілька варіантів функціонального зонування та планувальних рішень. План-схема розташування меблів. Узгодження побажань замовника, формування технічного завдання. Узгодження остаточного варіанту функціонального зонування, планувальних рішень та розташування меблів 3D Візуалізація майбутнього інтер`єру. ( 2-4 ракурси на кожне приміщення зможливістю 2-х разової поправки)
2 Етап :
Узгодження візуалізацій інтер`єру. Підбір матеріалів ( плитка, паркет/паркетна дошка/ламінат, плінтус, підвіконники, сантехніка, шпалери та гардини, меблі, декор, предмети освітлення, вимикачі, двері та інше. Робоча документація : - План до реконструкції - План демонтажу -План встановлення перегородок - План після реконструкції - План-схема дверних проємів та відкривання дверей - План-схема влаштування підлогових покриттів, з визначенням рівнів. Розрахунок к-сті матеріалу. - План-схема влаштування плінтусу. Розрахунок метражу плінтусу. -План-схема розташування приладів опалення та зонування підігріву підлоги. - План стель з перерізами. - План влаштування декоративних елементів по стелі.( за необхідності). - Розгортки стін з влаштуванням декоративних елементів.( за необхідності) -Розгортки стін з розташуванням меблів. -План-схема розташування освітлення, вмикачів та розеток, домофону, інтернету, телебачення. -План-схема вмикання приладів освітлення по зонах. -План-схема розташування кондиціонерів. -План-схема оздоблення стін з специфікацією матеріалів. -План-схема розташування сантехнічного устаткування. -Розгортки стін з розташуванням сантехнічного устаткування. -План та розгортки стін з розкладкою плитки по санвузлах. -Специфікації по освітленню, сантехніці, меблях, оздоблювальних матеріалах. -Авторський супровід реалізації проекту. 3-4 виїзди на об`єкт площею до 100 м.кв.
Подальший авторський супровід
Подальший авторський супровід реалізації проекту оплачується додатково за домовленістю. Виїзд на об`єкт в межах міста 200 грн. За межами міста 200 грн. + транспортні витрати. Оплата відбувається перед кожним з 2-х етапів роботи над проектом. 1 етап 50% від загальної вартості проетку та 50% 2 етап (після підписання акту виконаних робіт по 1-му етапу).

Наша мета

Наша мета - створити комфортний та стильний дизайн–проект інтер`єру, адаптовано до Ваших побажань.